Av. Montserrat 20 - 17165 La Cellera de Ter (Girona) Tel. 972421902

ajuntament-escut-PNG-petita.png

Ajuntament de la Cellera de Ter

Entitats i associacions locals

Aquí trobareu el contacte i enllaços a les pàgines web de les diferents entitats i associacions del nostre municipi.

Club Bàsquet Cellera
Jordi Rabionet – 644454291
info@unioesportiva.cat
web: unioesportiva.cat

Club Vòlei Cellera (Secció del Club Bàsquet Cellera)
Xavier Villanueva – 636982601
xavier.villanueva@voleicellera.cat
info@unioesportiva.cat
web: volei.unioesportiva.cat

Cellera Club de Futbol
Jordi Recasens – 609419865
celleracf@gmail.com
web: celleracf.info

Club Ciclista Esprint
Pau Torns – 661103323
clubciclistasprint@gmail.com
web: Pàgina del Facebook

Club Esportiu Eqüestre la Crinera
Pepi Parramon – 655870473
velascosg@hotmail.com
web:

Club Parapent Puig d’Afrou
Andreu Aranda Veres – 646363700
clubparapentpuigdafrou@gmail.com
web: Pàgina a WIX

Aligots
Marc Amat – 669367934
aligots@aligots.cat
web: Aligots.cat

Centre Cultural Parroquial
Teresa Pujolràs – 660898564
centrecultural.cat@gmail.com
web: centrecultural.cat

Colla de Grallers i Geganters
Lilaina Chacouto – 615209017
gegantersigrallers@lacellera.cat
web: gegantsdelacellera.blogspot.com

Comissió de Festes Cellera
Joan Coll – 662938431
festesdelroser@gmail.com
web: Facebook

Comissió de Festes Pasteral
Miquel Masferrer – 676200370
jordimasferrer81@gmail.com
web: 

Comissió de Reis
Consol Caseta  – 679772777
Anna Carreras – 630347473
comissioreis.lacellera@gmail.com
web:

Club de Lectura
Gemma Panella – 652885353
gpanella@lacelleradeter.cat
web:

Coral Rossinyol de Sales
Lluís Llagostera – 972421559
lluisnou93@gmail.com
web:

Esquetx Teatre
Adam Prat Suy –  680900826
esquetx@gmail.com
web: esquetxteatre.blogspot.com

Acció Cultural Cellera
Marina Boïgues – 627283783
accioculturalcellera@gmail.com
web: Facebook

Associació de Gestió Integral de Serveis Socioculturals IDEA
Francesc Xavier Farrés – 622337255
info@ideagc.com
web: www.ideagc.com

Associació de músics Calabutí
Gerard Bosch – 686475522
am.calabuti@gmail.com
web: Facebook

ANC (la Cellera per la independència)
Lluís Boïgues – 609361343
lacelleraperlaindependencia@gmail.com
web: Facebook

Escola Bressol
Sònia Caparrós –  972422405
b7006976@xtec.cat

AFA Escola Bressol “Sol Solet”
Pilar Escobar
ampasolet@gmail.com

AFA CEIP Juncadella
Anna Jofre – 616725596
info@afajuncadella.org
web: afajuncadella.org

CEIP Juncadella
Rosa Ramos – 972421605
Ceip-juncadella@xtec.cat
Web: Site Google

Amics de l’Entorn
Jordi Plana – 972421856
amicsdelentorn@gmail.com
Web: amicsdelentorn.cat

Comunitat de Regants 
Josep Masachs – 679111148


 

Agrupament Escolta Puig d’Afrou
David El Mahmoudi – Marina Baixés 664390875
agrupament@aeigpuigdafrou.cat,
puigdafrou@escoltesiguies.cat
Web: www.aeigpuigdafrou.cat

Associació Cultural Elèctric
Anna Rocasalva – 616404120
arocasalva@selva.cat
Web: Fade.cat

 

Llar de Jubilats “La Fraternal”
Dolors Baubes – 972423429
llarcellera@gmail.com
vila39@gmail.com

Patronat de Gent Gran
Lluís Llagostera – 972421559
lluisnou93@gmail.com

Amigues de Sant Just i Pastor
Dolors Farrés – 633251657

Càrites 
Pilar Daunis – 972421553
parro-cellera@telefonica.net

Comunitat Vedruna
Maria Busquets – 637266831

Parròquia
Mossèn Josep Mª Castellar – 666643136
parro-cellera@telefonica.net

Amics dels Malalts
Carme Villalba – 972420490
parro-cellera@telefonica.net

Germandat donadors de Sang
Quim Boïgues – 636531084
quimboicod@gmail.com

CAM (Cellera Acció Municipal)
Amadeu Breva – 679634673
abreva@lacelleradeter.cat
web: Facebook

Junts per la Cellera
Tariq Mahmood – 619181331
amahmood@lacelleradeter.cat
web: Facebook

Jutge de Pau
Josep Royo – 972421794
Josep_carme@yahoo.es